top of page
jetty-593401_1280_edited.jpg

MOI KLIENCI

Każda osoba, która uczestniczyła w procesie coachingu, opowiedziała mi swoją historię, pozwoliła towarzyszyć w jej trudach i świętować każdą dobrą zmianę.

Od każdego klienta wiele się nauczyłam a nasza współpraca była dla mnie cennym doświadczeniem.

 

Przeczytaj, co o coachingu w gabinecie Wdzięczne Serce sądzą sami bohaterowie tych niezwykłych przemian:

Co prawda u Pani Kingi byłem dopiero dwa razy, wydawałoby się, że to jeszcze za mało by coś mogło się zmienić. A tu proszę :) po dwóch spotkaniach z dnia na dzień dzieją się prawdziwe cuda w moim życiu! Pani Kinga, niesamowity człowiek o ogromnych pokładach pozytywnej energii, którą zaraża! Polecam!!!

Kamil

Po raz pierwszy nie miałam odczucia, że mój introwertyzm jest przeszkodą. Jestem zdziwiona tym, że przy Pani Kindze byłam aż tak rozmowna. Pierwsze wrażenie nie było mylne! Czuję, że ''oddałam'' swój problem w dobre ręce. Spokój, ciepło pani Kingi nie ustępują pełnemu profesjonalizmowi i właśnie to najbardziej mnie urzekło. Jestem pewna, że nie jest to moja pierwsza i ostatnia wizyta.

Ewa

Najistotniejszy dla mnie jest fakt, że Pani Kinga nie daje gotowych rozwiązań, ale naprowadza i mobilizuje, aby odszukać odpowiedzi w sobie, bo one tam są. Nauczyłam się innego spojrzenia na sprawy, które mnie nurtowały. Polecam wszystkim, którzy mają wrażenie, że w życiu natrafili na ścianę. Pod okiem Pani Kingi poszerzają się horyzonty i nabiera się nadziei.

Danuta

bottom of page