top of page

HISTORIE PRAWDZIWE

    Zanim zacząłem moje sesje online przez Skype’a, moje życie wydawało mi się kompletnie bez sensu. Te same błędy, te same grzechy i z mojego punktu widzenia brak jakichkolwiek perspektyw na lepsze życie. Było beznadziejnie, ale wtedy dowiedziałem się o działalności Pani Kingi i pomyślałem, jakby to było dobrze dla mnie, móc się rozwinąć i poprawić jakość mojego życia. To było to, czego w tamtym momencie najbardziej potrzebowałem i co było dla mnie lepsze, niż kolejna czwarta terapia u psychologa. Pod wpływem tego coachingu całkowicie zmieniłem swoje myślenie i postrzeganie świata i ludzi! Schudłem ponad 10 kg (a mam nadwagę), po ponad 30 latach zacząłem wreszcie dbać o zęby (były w opłakanym stanie), mam bardzo dobre relacje z żoną, a teściowa, której kiedyś nie lubiłem, mówi do mnie teraz “kochany zięciu”! Bardzo też pogłębiłem relacje z Bogiem i swoją wiarę. Bardzo możliwe, że te sesje uratowały mi życie, bo byłem w dużym ,,dołku”. Teraz jestem szczęśliwym człowiekiem. 

     Przyszłam do gabinetu z problemem, który męczył mnie od ponad roku i już od pierwszego spotkania czułam się znacznie lepiej. Wyszłam zmotywowana i z wiarą, że może mi się udać uporać się z tą trudną dla mnie sytuacją. Nie spodziewałam się, gdy przyszłam pierwszy raz z moim problemem, że spotkania zmienią tak wiele w moim życiu. Rezultat przeszedł moje wyobrażenia. Podczas wizyt lepiej poznałam siebie, zaczęłam dostrzegać swoją wewnętrzną siłę i moje mocne, dobre cechy. Nauczyłam się budować zdrowe i dobre dla mnie relacje z innymi ludźmi. Ze spotkania na spotkanie zmieniałam się coraz bardziej i zyskiwałam coraz większy komfort mojego życia w wielu aspektach.  Widzę ogromną zmianę w swoim zachowaniu i w tym jak się czuje ze sobą, ostatecznie uporałam się z moim problem, co było moim głównym celem a przy okazji zmieniłam na lepsze wiele innych rzeczy w moim życiu, o których wcześniej nie miałam pojęcia a też miały wpływ na moje samopoczucie. Czuję się dużo bardziej szczęśliwa, silna, pewna siebie i jestem olbrzymie wdzięczna za wsparcie, które otrzymałam. 

Do Pani Kingi trafiłem w trudnym momencie mojego życia...pozostałości nerwicy lękowej, niepewna przyszłość, pustka wewnętrzna, blokada, lęk nie dawały mi spokoju...Jestem wdzięczny Panu Bogu za to, że postawił na mojej drodze Panią Kingę! To co działo się ze mną już po pierwszej sesji coachingowej jest czymś niesamowitym! W końcu narodziła się nadzieja i zamiast tkwienia w ograniczeniach DZIAŁANIE, WOLNOŚĆ, DYSTANS! Ten proces nie trwał długo, ale był BARDZO owocnym czasem! Od procesu minęły dwa lata. Jestem totalnie innym człowiekiem! Mam swoje gorsze i lepsze dni, ale dzięki coachingowi nauczyłem się radzić sobie z moimi barierami! Coaching tak bardzo mnie zainspirował do zmiany, że dziś jestem już po studiach coachingowych i teraz pragnę wspierać innych w dążeniu do celu! Świadomość jest czymś pięknym! Można!!! Wystarczy jeden krok! Potem zachodzi lawina porządnych zmian!

bottom of page