top of page

Mam na imię Kinga i na co dzień prowadzę spotkania online i w Trójmieście. Moją specjalizacją jest coaching chrześcijański, gdyż wierzę, że dobro, którego pragniemy i poszukujemy w życiu, pochodzi od Boga. I to właśnie z Bożą Mocą możemy zdziałać najwięcej! Jednocześnie prowadzę też coaching osobisty wyłączający temat duchowości, czy religii. Wierzę, że Bóg kocha każdego z nas tak samo i każdemu z nas chce pomóc.

Jestem przekonana, że jest dla Ciebie przygotowany wspaniały plan na Twoje lepsze jutro. Dodam coś jeszcze! Niezależnie od tego, jak się teraz czujesz: masz wszystko, co jest potrzebne Tobie do zmiany. Wszystkie odpowiedzi na Twoje problemy masz w sobie! Pomogę Tobie je odkryć i będę towarzyszyła Ci w Twoich kolejnych krokach.  

Jeśli masz w sobie pragnienie, by odrzucić to, co Cię uwiera, to... najważniejsze już posiadasz! Liczy się to, że naprawdę tego chcesz. Głęboko wierzę, że poprzez coaching staniesz się zdolny do nowego, lepszego życia! 

kim jestem4.jpg

KIM JESTEM..?CZŁOWIEKIEM

Przede wszystkim jestem człowiekiem. Takim jak Ty, zwykłym i niezwykłym jednocześnie. W życiu codziennym mam wiele powodów do uśmiechu, ale także napotykam na trudności i wątpliwości. Jednak odkąd pamiętam, każdego dnia na nowo wybieram radość. Noszę w sobie zachwyt nad drugim człowiekiem, podziwiam ludzkie historie i wierzę w lepsze jutro dla każdego z nas. Ponadto codziennie doświadczam tego, że słowa mają moc i widzę, ile można poprzez nie zmienić. I właśnie dlatego mam w sobie pragnienie, by wspierać innych w rozmowie. Po zakończonej edukacji dostałam słowo z Pisma Świętego: “Doprowadźcie teraz to dzieło do końca, aby czynne podzielenie się tym, co macie, potwierdzało waszą chętną gotowość" (2 Kor 8, 11). Od najmłodszych lat chciałam dawać ludziom uśmiech i dobre słowo i, kiedy patrzę na moje marzenie z perspektywy czasu... rzeczywiście tak jest!  


COACHEM CHRZEŚCIJAŃSKIM

Na co dzień pracuję w dość nietypowej profesji, która nadal dla wielu jest nieznana. Jestem coachem chrześcijańskim. Ukończyłam Studium Coachingu w ujęciu chrześcijańskim w ramach Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich SPCh w Warszawie. Ponadto posiadam tytuł magistra asystentury rodzin w pracy socjalnej na Uniwersytecie Gdańskim. Moje doświadczenie zawodowe to kilkaset godzin spędzonych z klientami na odkrywaniu ich potencjału i możliwości. Organizuję warsztaty coachingowe, prowadzę konferencje na temat rozwoju osobistego i duchowego, piszę artykuły. W swoim życiu zawodowym prowadziłam mentoring dla mieszkańców Gdańska. Mam za sobą pracę z młodzieżą zagrożoną wykluczeniem, z parami, rodzinami, w których brakowało skutecznej komunikacji, z osobami wychodzącymi na wolność, z samotnymi matkami. Z moich obserwacji wynika, że zazwyczaj już po pierwszej sesji moi klienci wychodzą z gabinetu z nowym odkryciem w garści, z nadzieją na przyszłość i z siłą do działania. 

 W drugim człowieku szukam zachwytu nad tym, co ma już teraz i motywacji, by iść w przyszłość. Rozmawiając z klientami, patrzę w ich serca, bo to tam zachodzą największe i najważniejsze zmiany, podczas gdy wdrażają swoje cele. Siłę do walki o lepsze jutro dla siebie i moich klientów czerpię od Boga. Dzięki temu nawet wtedy, gdy po ludzku czuję się słaba i bezradna, i tak Mocą Bożą mogę dawać ludziom potrzebne wsparcie. Mimo wiedzy i doświadczenia, które posiadam, nie jestem w stanie wyjaśnić wszystkich pozytywnych przemian moich klientów. Niektóre z nich są zaskakujące i jest to dla mnie dowodem na to, że jest Ktoś większy od nas. Uwielbiam moją pracę, bo mogę na co dzień, w każdej zwyczajnej chwili obserwować, jak Bóg czyni cuda w życiu ludzi, z którymi rozmawiam. To wielki przywilej! 


BLOGEREM

Pod nazwą Wdzięczne Serce prowadzę też katolicki kanał na YouTube, gdzie rozwój duchowy łączę z rozwojem osobistym. To taka bardzo "moja" przestrzeń, w której dzielę się swoimi radościami, życiem codziennym, wiarą, Słowem Bożym, spostrzeżeniami i wskazówkami. Cieszę się, że Wdzięczne Serce stało się dla wielu miejscem radości, doceniania życia, ale też swobodnego wypowiadania swoich poglądów i przede wszystkim otwierania serca na łaskę Bożą. 

Wiem, że Bóg jest Dawcą wszystkiego, co posiadam i mam świadomość, że gdyby nie On, nie byłoby mnie. Dlatego historia o mnie jest tak naprawdę opowieścią o Nim i Jego wspaniałych dziełach, które robi przeze mnie.

i LUBIĘ...

Lubię słuchać innych i odkrywać w nich to, co często jest niewidoczne a wartościowe... Uwielbiam śmiejące się oczy, odkrywcze rozmowy, słoneczną pogodę i nadmorskie krajobrazy. Lubię pić lemoniadę w gorący dzień, tańczyć, jeździć na rolkach, jeść czekoladę i świeże owoce. 

dlaczego%2520wdzieczne1_edited_edited.png

DLACZEGO WDZIĘCZNE SERCE?

Wyjątkowo dobrze pamiętam osobę, która przyszła do mojego gabinetu nieszczęśliwa, choć miała na swoim koncie wiele sukcesów osobistych i zawodowych: własną rodzinę, firmę i ogólny dobrobyt. Mimo to powtarzała: “Mam wszystko, a czuję się jakbym nie miała nic”. I paradoksalnie najwięcej życiowej radości i siły nie dały jej kolejne sukcesy, w których osiąganiu jej towarzyszyłam, a moment, kiedy zaczęła doceniać to, co już posiada. 

Z doświadczenia widzę, że wielu moich klientów kończy proces coachingowy nie tylko ze zrealizowanymi marzeniami, ale z niesamowitą wdzięcznością, której wcześniej nie mieli! Na ich poprawę samopoczucia nie wpływają jedynie rezultaty wdrożonych kroków, ale zmiana postrzegania swojego życia. Bo bez wdzięczności nawet największy sukces nie jest w stanie zadowolić. 


Zamiast złościć się za to, czego nie ma, był wdzięczny za to, co już otrzymał. Podczas sesji coachingowej Ty sam będziesz miał okazję uczyć się wdzięczności. Jeśli tylko zainteresujesz się tą sferą i wyrazisz chęć, by nad nią pracować, będę wiernie podążała za Tobą. Dla Wdzięcznych Serc lub tych, którzy dopiero chcieliby stać się wdzięcznymi ludźmi, przygotowałam mój autorski program: Coaching Wdzięczności. 

Bo wdzięczne serce to szczęśliwy człowiek. Be grateful! 

bottom of page